مشاوره رایگان

لیست درمان ها

همان‌طور که می‌دانید، پوست بزرگ‌ترین عضو بدن است که ممکن است تحت تاثبر عوامل مختلف قرار گیرد. امروزه بیماری پوستی یکی از اختلالات شایع است که برای انسان رخ می‌دهد. اما چطور می‌توان متوجه این اختلالات شد و چگونه می‌توان آن را درمان کرد؟ بیماری پوستی علائم مختلفی دارد: از جمله برآمدگی، جوش و خشکی ...

رشد غیرعادی سلول‌های پوست منجر به سرطان پوست می‌شود. معمولا سرطان پوست در قسمت‌هایی رخ می‌دهد که در معرض آفتاب قرار دارند، اما ممکن است در نقاطی که در معرض آفتاب نیستند هم اتفاق بیفتد. انواع سرطان پوست سرطان پوست دو نوع اصلی دارد: کارسینوم کراتینوسیت و ملانوما. با این حال، جراحت‌های دیگر پوستی نیز ...

دکتر همایون مژده‌ای آذر متولد 1348 و فارغ‌التحصیل دانشگاه جندی‌شاپور اهواز است. بورد تخصصی خود را در رشته پوست و مو دریافت کرده است. عضو انجمن پوست و موی ایران و عضو آکادمی متخصصین پوست و موی اروپا EADV است. از مهمترین خدمات ایشان می‌توان به لیزر موهای زائد، تزریق ژل و بوتاکس اشاره کرد.

دکتر وفایی رشته پزشکی عمومی را در دانشگاه جندی شاپور اهواز و تخصص پوست و مو را در دانشگاه علوم پزشکی گذرانده است. با دارا بودن بورد تخصصی از جمله پزشکان حاذق در این رشته است. از مهمترین خدمات ایشان می‌توان به کاشت موی طبیعی اشاره کرد.

مشاوره پزشکی آنلاین هایمد به شما کمک می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن از پزشکان مجرب ایرانی در خصوص علائم بیمار، مشاوره رایگان دریافت کنید و در صورت نیاز از خدمات پزشکی متعدد ما بهره‌مند شوید همچنین شما می‌توانید با ارسال مدارک پزشکی (در صورت موجودیت) به تسریع فرآیند تشخیص پزشکی به پزشکان ما در هایمد یاری رسانید.

هایمد به شما کمک می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن از پزشکان مجرب ایرانی در خصوص علائم بیمار، مشاوره رایگان دریافت کنید.

* انتخاب نوع درمان:
    * نام و نام خانوادگی
    شماره تماس:
    آدرس ایمیل
    پیام شما به تیم مراقبت مدیران