مشاوره رایگان
آگمنتیشن آلت تناسلی آقایان

آگمنتیشن آلت تناسلی آقایان

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

آگمنتیشن آلت تناسلی آقایان به گروهی از عمل‌­ها گفته می‌­شود که هدف از انجام آن‌ها، افزایش سایز، طول یا قطر آلت تناسلی آقایان است.

از جمله روش‌­های غیرجراحی افزایش سایز آلت تناسلی می­‌توان به داروها و ورزش‌های بخصوصی اشاره کرد. اما این روش‌­ها لزوماً موفقیت­‌آمیز نخواهند بود.

ممکن است برخی از افراد به این عمل به دید یک عمل زیبایی نگاه کنند، اما بهتر است که این عمل برای رسیدگی به مشکلات پزشکی یا نقص‌­های مادرزادی انجام شود. روش­‌های این جراحی با توجه به نیازهای فرد متغیر خواهند بود.

مدت زمان درمان

در صورتی که جراحی فرد شامل جایگذاری پروتز آلت باشد، دوره بهبود یک تا دو هفته به طول خواهد انجامید. البته مدت زمان این دوره به خود فرد نیز بستگی خواهد داشت و از شخصی به شخص دیگر متغیر خواهد بود.

پاراکلینیک‌های مرتبط

پیش از انجام عمل آگمنتیشن آلت تناسلی آقایان باید آزمایش‌­هایی انجام شوند که پزشک فرد را از آن­ها مطلع خواهد ساخت.

از جمله این آزمایش­‌ها می‌توان به آزمایش خون اشاره کرد.

مراقبت‌های قبل از عمل، فرآیند عمل، مراقبت‌های بعد از عمل

قبل از عمل

بهتر است که فرد پیش از انجام  عمل جراحی آگمنتیشن آلت تناسلی آقایان از خوردن و آشامیدن اجتناب ورزد. همچنین پیشنهاد می­‌شود که فرد پیش از انجام  عمل جراحی با اورولوژیست خود صحبت کند.

فرآیند عمل

جراحی آگمنتیشن آلت تناسلی آقایان را می‌­توان با بریدن یکی از رباط‌­های آلت انجام داد. با بریده شدن این رباط، بخشی از آلت که در درون بدن قرار دارد آزاد شده و آلت بلندتر می­‌شود. بعد از انجام این فرآیند، ممکن است لازم باشد که فرد برای چندین ماه از وزنه‌­ها و ابزارهای دیگری برای جلوگیری از اتصال دوباره رباط­‌ها استفاده کند.

این عمل جراحی تحت بیهوشی انجام شده و 1 تا 2 ساعت به طول می‌انجامد.

بعد از عمل

2 تا 3 روز پس از انجام این عمل جراحی، باید به پزشک برای باری دیگر مراجعه کرد و ممکن است داروهایی برای جلوگیری از اختلال نعوظ برای فرد تجویز شود. بهتر است که از این داروها استفاده به عمل آید.

نکات مهم در مورد عمل

ریسک‌های احتمالی این عمل عبارتند از:

 • عفونت
 • خونریزی
 • تورم
 • باقی ماندن اثر زخم
 • اختلال نعوظ
 • کج ­شدن آلت تناسلی
 • بازجذب چربی تزریق شده توسط بدن

برای چه افرادی تجویز می‌شود؟

 • افرادی که از نقص مادرزاد یا آسیب­‌دیدگی آلت تناسلی خود رنج می‌­برند.

مدت زمان بستری

برای این جراحی 1 تا 7 روز نیاز به بستری در بیمارستان وجود دارد.

background-svg

جزئیات هزنیه ها

تعداد همراهان

1

مراجعین ما درباره مدیران طب چه میگویند؟

جراحی کاشت مو چگونه انجام می شود؟

جراحی کاشت مو چگونه انجام می شود؟

در طی فرآیند کاشت مو، مو از یک قسمت از بدن برداشته شده و به قسمتی دیگر منتقل می­‌شود. این عمل جراحی مناسب افرادی است که به دنبال راه­ حلی دائمی و طبیعی برای ریزش موی خود هستند. مدت زمان بستری احتمالاً احتیاجی به بستری شدن وجود نخواهد داشت. طول مدت اقامت خارج از کشور ...

پرسش های متداول

پس از گذشت چه زمانی قادر به انجام فعالیت‌های جنسی خواهم بود؟

معمولاً پس از گذشت 4 تا 6 هفته می‌­توانید به فعالیت­‌های جنسی بپردازید، مگر این که جراح شما نظر متفاوتی داشته باشد.

در صورتی که کاهش وزن داشته باشم، آیا چربی تزریق شده نیز از دست میرود؟

خیر. ما در تمامی نقاط بدن خود ذخایری از چربی داریم؛ هرچند، چربی مورد استفاده بدن (در جریان کاهش وزن) تنها از نقاط بخصوصی از بدن برداشته می­‌شود. این چربی برای آقایان ابتدا از کبد و سپس از ناحیه شکم برداشته خواهد شد. بنابراین احتمال این که کاهش وزن بر چربی تزریق شده تاثیری داشته باشد بسیار کم است.

آیا نتایج این عمل جراحی دائمی خواهند بود؟

در اکثر موارد، اگر از دستورالعمل‌­های ارائه شده پس از عمل جراحی پیروی به عمل آید، نتایج این عمل جراحی به صورت مادام العمر خواهند بود. در صورتی که هدف از انجام این عمل جراحی، افزایش طول آلت تناسلی بوده باشد پیروی از دستورالعمل­‌ها می­تواند به بهتر شدن نتایج نیز کمک کند.

در صورتی که عمل جراحی به منظور افزایش قطر آلت انجام شده باشد، باید انتظار این را داشته باشید که قطر آلت شما به اندازه 60% قطری برسد که بلافاصله پس از عمل مشاهده می­‌کنید.

مشاوره پزشکی آنلاین هایمد به شما کمک می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن از پزشکان مجرب ایرانی در خصوص علائم بیمار، مشاوره رایگان دریافت کنید و در صورت نیاز از خدمات پزشکی متعدد ما بهره‌مند شوید همچنین شما می‌توانید با ارسال مدارک پزشکی (در صورت موجودیت) به تسریع فرآیند تشخیص پزشکی به پزشکان ما در هایمد یاری رسانید.

هایمد به شما کمک می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن از پزشکان مجرب ایرانی در خصوص علائم بیمار، مشاوره رایگان دریافت کنید.

* انتخاب نوع درمان:
  * نام و نام خانوادگی
  شماره تماس:
  آدرس ایمیل
  پیام شما به تیم مراقبت مدیران